Rozwiązania dla prawników

LexRaty.pl

LexRaty.pl – start-up w branży prawniczej

Po sukcesie znanych start-upów medycznych przyszła pora na naszą branżę, która od jakiegoś czasu zmaga się z niebytem w Internecie. Z jednej strony istnieją portale informujące o usługach prawnych, z drugiej strony ich funkcjonalność nie stanowi praktycznego narzędzia w rękach prawników.

Wychodząc na przeciw potrzebom uruchomiliśmy pierwszy w Polsce internetowy system obsługi ratalnej na usługi prawnicze.

Innowacyjność tego projektu jest bezdyskusyjna. Finansowane będzie mogło być nie tylko honorarium prawnika, ale także opłaty sądowy. Niekiedy stanowi to barierę, która nie pozwala na podjęcie działań prawnych, przez co tracą klienci kancelarii, a w tym i sami prawnicy.

LexRaty.pl są platformą informacyjną. Każda kancelaria, która będzie chciała nawiązać współpracę w celu wzbogacenia swojej oferty, będzie mogła w prosty sposób przystąpić do naszego system.

Co najważniejsze, LexRaty.pl nie pobiera prowizji od kancelarii za udzielony kredyt!

Dodatkowym atutem LexRaty.pl będzie przyjazny sposób wyszukiwania kancelarii, w taki sposób, żeby można było wyszukać kancelarię przez specjalizację, do której wcześniej zostanie kancelaria przypisana. Daje to Klientom możliwość wybrania prawnika, który jest specjalistą w określonej dziedzinie, dzięki temu wybór nie będzie przypadkowy.

Systematyka specjalizacji jest oparta o obszary prawa pod kątem sposobu wyszukiwania przez klientów, nie stanowi specjalizacji w myśl przepisów prawa. Jest to system dedykowany klientom, dlatego po dogłębnej analizie problemu zaproponowaliśmy taką bazę specjalizacji.

Usługi ratalne przez internet zdominowały już sklepy internetowe, aukcję, a także usługi medyczne. Procedury są ograniczone do minimum, tak by w jak najprostszy sposób, bez wychodzenia z domu uzyskać kredyt na usługi prawne, a uzyskana kwota bezpośrednio trafiła na konto kancelarii.

Fakt iż każda kancelaria stosuje własne stawki za honorarium skłonił nas do zastosowania w naszym portal kalendarza wizyt, w celu ustalenia potrzebnej kwoty kredytu. To pozwoli klientowi na wizycie zorientować się w swojej sytuacji prawnej, a kancelarii przedstawić ofertę nowemu klientowi.

Dla osób nie obeznanych z Internetem przygotowaliśmy–infolinię – Klient bądź kancelaria będzie mogła w imieniu klienta zgłosić wniosek kredytowy – a nasi pracownicy przygotują odpowiednie dokumenty zgodnie z umówionymi warunkami i dostarczą przez kuriera dwa egzemplarze umowy, którą będzie można od razu podpisać. W większości przypadków decyzja kredytowa zostaje podjęta w ciągu maksymalnie 30 minut od złożenia wniosku kredytowego.

LexRaty.pl to proste narzędzie w rękach prawnika
Przejdź do serwisu LexRaty.pl

LexRaty.pl


Business To Lawyers Sp. z o.o.
ul. 3 Maja 12/4, 70-214 Szczecin
tel. 22 185 55 14 | e-mail biuro@b2law.pl

NIP 8522612479
REGON 360976506

Napisz do nas