Rozwiązania dla prawników

Kurs na prawo

E-learning w nowym wymiarze

Kursnaprawo.pl – to platforma e-learningowa tworzona na potrzeby prawników.

Zdajemy sobie doskonale sprawę z tego, jak ważny w tym zawodzie jest poziom i profesjonalizm świadczonych usług, a samo dokształcanie jest nierozerwalnie z tym związane. Podnoszenie kwalifikacji stanowi także ważny element w budowaniu wizerunku prawnika i jego kancelarii i przyczynia się do wzbudzenia zaufania wśród potencjalnych klientów. Wychodząc naprzeciw potrzebom prawników tworzymy serwis edukacyjny o zróżnicowanej funkcjonalności.

Z jednej strony platforma e-learningowa powstaje w celu korzystania przez użytkowników z zamieszczonych na niej szkoleń, kursów prawnych, z drugiej strony jest narzędziem, które będzie służyć wszystkim tym prawnikom, którzy mają w swoim dorobku materiały szkoleniowe (online), bądź tych, którzy chcieliby spróbować swoich sił jako trenerzy, wykładowcy.

Jest to narzędzie do zarabiania (pasywnego) pieniędzy poza swoimi zwykłymi zajęciami zawodowymi.

Raz zamieszczony kurs może być wielokrotnie "pobrany" przez słuchaczy, dzięki czemu prawnik ma możliwość wielokrotnego otrzymania wynagrodzenia za prawa autorskie do tego kursu. Atrakcyjność kursu, tzn. jego wartość merytoryczna, będzie wpływać na możliwość uzyskania wysokiego wynagrodzenia.

Nie zawsze muszą to być kursy odpłatne. Bardzo popularne obecnie są szkolenia otwarte, tzn. bezpłatne. Wtedy kursnaprawo.pl staje się narzędziem marketingowym. Dzięki szkoleniom wykładowcy mogą dać się poznać jako specjaliści z określonej dziedziny prawa oraz poinformować Klientów w zakładce "o mnie" o swoim dorobku naukowym i zawodowym. Warto zatem budować swój wizerunek jako specjalisty.

Zapraszamy osoby zainteresowane zamieszczeniem swoich wykładów, kursów, szkoleń do skontaktowania się z nami w celu przedstawienia szczegółowej oferty.

Napisz do nas


Business To Lawyers Sp. z o.o.
ul. 3 Maja 12/4, 70-214 Szczecin
tel. 22 185 55 14 | e-mail biuro@b2law.pl

NIP 8522612479
REGON 360976506

Napisz do nas