Rozwiązania dla prawników

Finansowanie dla prawników

Usługi finansowe dla Kancelarii

O tym, że prawnicy są wyjątkowo traktowani w instytucjach finansowych wiadomo nie od dziś. Jednak w różnych okresach różne instytucje mają promocje na różne usługi lub produkty. Nasz portal współpracuje z platformafinansowa.pl, która oferuje produkty różnych instytucji finansowych w jednym miejscu.

W przypadku, gdy będą Państwo zainteresowani zakupem produktów prywatnie lub na firmę prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego, a pracownik platformafinansowa.pl skontaktuje się z Państwem w celu przedstawienia najatrakcyjniejszej oferty na dany produkt lub usługę i zgodnie z Państwa zapotrzebowaniem. Wszystkie kwestie formalne będzie można załatwić przez internet, bez wychodzenia z domu czy kancelarii.

W celu finalizacji transakcji skontaktujemy się z Państwem w wyznaczonym terminie, tak aby nasz kontakt nie był kolejnym w gąszczu niechcianych akwizycji.

Platformafinansowa.pl – to pierwszy w Polsce portal, za pośrednictwem, którego można skorzystać z usług finansowych na odległość.

Teraz specjalnie dla naszego serwisu przygotowali ofertę specjalnie dla prawników. Wszystkie promocje produktów finansowych skierowane do naszej grupy zawodowej w jednym miejscu.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Bez zbędnych formalności, decyzja nawet w 30 minut.

Skontaktuj się z nami


Business To Lawyers Sp. z o.o.
ul. 3 Maja 12/4, 70-214 Szczecin
tel. 22 185 55 14 | e-mail biuro@b2law.pl

NIP 8522612479
REGON 360976506

Napisz do nas